USD
USD US dollar EUR Euro GBP Pond sterling AUD Australische dollar CAD Canadese dollar BRL Braziliaanse real CNY Chinese yuan CZK Tsjechische kroon DKK Deense kroon HKD Hongkongse dollar ILS Israëlische sjekel JPY Japanse yen MYR Maleisische ringgit NZD Nieuw-Zeelandse dollar NOK Noorse kroon PLN Poolse złoty RON Roemeense leu RUB Russische roebel SAR Saoedi-Arabische riyal SGD Singaporese dollar ZAR Zuid-Afrikaanse rand KRW Zuid-Koreaanse won SEK Zweedse kroon CHF Zwitserse frank TRY Turkse lira UAH Oekraïense grivnya ARS Argentina, Peso THB Thaise baht
  • Contacteer ons

Ibis Montevideo Rambla Hotel

Vroegtijdige boeking
2026-07-29
2026-07-30

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

100

Ibis Montevideo Rambla Hotel 3*

 Wi-Fi

WiFi

 24-uurs zorg

24-uursreceptie

 Pendeldienst

Pendeldienst (toeslag)

 Eten op locatie

Restaurant

Bar/ lounge

 Vergaderfaciliteiten

Zakencentrum

 Kindvriendelijk

Kindermenu

 Rolstoeltoegankelijk
 Airconditioning
 Huisdieren

Huisdieren toegestaan


Genesteld in de wijk Barrio Sur in Montevideo, biedt het comfortabele Ibis Montevideo Rambla Hotel met 3 sterren accommodatie op amper 550 meter afstand van Teatro Astral. Een Wi-Fi is toegankelijk in openbare gebieden en er wordt ook een een beveiligde perkeerplaats ter plaatse voorzien.

Het hotel is genesteld binnen 5 minuten wandelen van Plaza Bolivar en op 2 km afstand van winkelgelegenheden zoals de Plaza de la Constitución. Niet ver van Ibis Montevideo Rambla vinden de gasten de Feria de Tristán Narvaja. Natuurliefhebbers zullen de nabijheid van Playa Ramirez waarderen, dat op 13 minuten lopen ligt. Het Museo Andes 1972 is op 2,1 km van het hotel met 90 kamers geplaatst. Het dichtstbijzijnde treinstation is Tres Cruces Terminal, het is op loopafstand van nog geen 25 minuten.

De kamers beschikken over faciliteiten als een minibar, evenals een flatscreen TV met satellietzenders voor het vermaak van de gasten. Een bidet, een apart toilet en een douche worden in de badkamers verstrekt. De privébadkamers zijn uitgerust met een bidet, een apart toilet en een douche, samen met een haardroger en handdoeken.

Iedere ochtend serveert Ibis Montevideo Rambla Hotel Amerikaans ontbijt. Bij het pand in Montevideo hoort restaurant ibis Kitchen. Gasten worden uitgenodigd naar de koffiebar om ontspannen te kunnen drinken. Het bargedeelte omvat een salon.

  • Locale bezienswaardigheiden
  • Baar Fun Fun
    1736 km
  • Librería Puro Verso
    1920 km
  • Shannon Irish Pub
    1921 km
  • Galeria Ciudadela
    1923 km
  • Gateway of the Citadel
    1837 km
  • Teatro Solis
    1656 km
  • La Ronda
    1674 km
  • Peatonal Bacacay
    1910 km
  • Museo Torres García
    1905 km
  • Luchthavens
  • Montevideo Luchthaven
    20 km
  • Treinstations
  • General Artigas Station
    2,3 km

Hotelfaciliteiten

Algemeen

  • Roken is niet toegestaan
  • WiFi
  • Parkeerplaats
  • Kluisje
  • 24-uursreceptie
  • VIP in- en uitchecken
  • Huisdieren toegestaan
  • Kamers/faciliteiten voor mindervaliden
  • Rolstoeltoegankelijk
  • Beveiliging
  • Bagageopslag
  • Lift
  • ATM/Geldautomaat
  • Koffiebar
  • Rookdetectors
  • Toilet voor gehandicapten
  • Brandblussers

Horeca

  • Restaurant
  • Bar/ lounge
  • Lunchpakketten
  • Speciale dieetmenu's

Sport- en vrijetijdvoorzieningen

  • Zonneterras

Diensten

  • Pendeldienst (toeslag)
  • Voorzieningen voor huisdieren
  • Huishouding
  • Autoverhuur
  • Wasserij
  • Stomerij
  • Tours/Ticketservice
  • Welkomstdrankje
  • Zakencentrum
  • Vergader-/Banketfaciliteiten
  • Fax/Fotokopiëren

Kamervoorzieningen

  • Airconditioning
  • Verwarming
  • Mini bar
  • Tuinmeubelen
  • Strijkfaciliteiten
  • Gratis toiletartikelen
  • Flat-screen TV
  • AM/FM wekker
  • Bordspellen
  • Kindermenu
  • Parketvloer

Belangrijke mededeling

Inchecken: van 14:00 tot 23:59
Uitchecken: tot 12:00
  • Gegevens over extra bedden
  • Geen extra bedden zijn beschikbaar in een kamer.

Veelgestelde vragen

  • Hoe ver is de luchthaven Montevideo van Ibis Montevideo Rambla Hotel?

    Er is een 20 km afstand tussen Montevideo en Ibis Montevideo Rambla Hotel.
  • 🚗

    Kan ik mijn auto vlakbij Ibis Montevideo Rambla Hotel parkeren?

    Ibis Montevideo Rambla Hotel biedt een privé-autoparkeren aan zijn gasten.
  • 💵

    Wat is de prijs van een kamer in dit 3-sterren hotel?

    De gemiddelde kamerprijs in dit 3-sterren hotel is $41. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel.
  • Welke betaalmethoden zijn togestaan bij dit hotel in Montevideo?

    Gasten van dit hotel in Montevideo kunnen betalen met Visa en American Express.
  • 🚪

    Welke kamertypes worden aangeboden in Ibis Montevideo Rambla Hotel?

    In Ibis Montevideo Rambla Hotel kunnen gasten uit Kamer met een King Size Bed en Kamer met Twee Aparte Bedden kiezen.
  • Biedt Ibis Montevideo Rambla Hotel accommodatie aan voor mensen met een handicap?

    Ja, Ibis Montevideo Rambla Hotel heeft rolstoeltoegang en kamers met faciliteiten voor gehandicapten. Voor specifieke vragen raden we aan om vooraf te bellen om dat te bevestigen.
  • 📱

    Zijn er zakelijke faciliteiten beschikbaar in Ibis Montevideo Rambla Hotel?

    Ibis Montevideo Rambla Hotel biedt zowel een fotokopieerapparaat en een bureau, als ook een conferentieruimte en een vergaderzaal voor zakelijke gasten.
  • Worden er schoonmaakdiensten aangeboden in 3-sterren Ibis Montevideo Rambla Hotel?

    Ja, 3-sterren Ibis Montevideo Rambla Hotel biedt een stomerij en huishouden aan.

Details & Prijzen



Selecteer je verblijfsdatums om beschikbare kamers te zien.

Galerij

Gastbeoordelingen

Johannes

verbleef in 2021-07-15

7 / 10

plus

Het uitstekende hotel was 100% plezier. Er waren zeer rookvrij. Hardwerkende medewerkers die voor ons comfortabele verblijf hebben gezorgd. De locatie was goed, erg dicht bij twee restaurants, de historische wijk en ook de zee. 3 sterren waard...

Jan

verbleef in 2022-04-15

8 / 10

plus

Ik had een comfortabel verblijf, het personeel was hardwerkend. Wonderlijk comfortabel bed, goede badkamer, airconditioning en een stoel op de kamer. Gratis ontbijt, goede bediening door het personeel.

Schrijf je reactie

Verblijfsgegevens

Jouw beoordeling

Vreselijk Geweldig

Contacteer ons



Vroegtijdige boeking
2026-07-29
2026-07-30

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

Bedankt voor de aanmelding
Sluiten
Juridisch
  • Privacybeleid
Bedrijf
Ibis Montevideo Rambla Hotel, Uruguay

Calle La Cumparsita 1473, Montevideo, Uruguay

Blijf op de hoogte

Door zich te abonneren op onze nieuwsbrief, bent u de eerste om ons laatste nieuws en promoties te ontvangen.

Online hotelreserveringen

Contacteer ons

2026 © allmontevideohotels.net

All rights reserved